103R-332JS
MFR.Part #
103R-332JS
JLCPCB Part #
C17599695
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
1.4Ω 260mA 3.3uH ±5% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS