103R-332GS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
103R-332GS
JLCPCB Part #
C17349365
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
1.4Ω 260mA 3.3uH ±2% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS