103R-332HS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
103R-332HS
JLCPCB Part #
C17318096
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
1.4Ω 260mA 3.3uH ±3% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS