1008R-182J
MFR.Part #
1008R-182J
JLCPCB Part #
C17400857
Package
SMD,2.7x2.4mm
Description
1.8uH 457mA 720mΩ ±5% SMD,2.7x2.4mm Power Inductors ROHS