160AVEA102M1012
MFR.Part #
160AVEA102M1012
JLCPCB Part #
C2919898
Package
SMD,D10xL12.3mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 12.3mm 16V 5.4A@100kHz Polymer ±20% SMD,D10xL12.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS