6R3AREP331M05X8E13P26
MFR.Part #
6R3AREP331M05X8E13P26
JLCPCB Part #
C217541
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 13mΩ@100kHz 2.5mm 3.17A@100kHz 3000hrs@105℃ 330uF 5mm 6.3V 8mm ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS