160AR5P821M08A2PFBT
MFR.Part #
160AR5P821M08A2PFBT
JLCPCB Part #
C2681079
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ@300kHz 12mm 16V 2.5mm 5.23A@100kHz 820uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS