SPZ0JM152F11O00R
MFR.Part #
SPZ0JM152F11O00R
JLCPCB Part #
C106473
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ@100kHz 11mm 1500uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 5.4A@100kHz 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS