EWH1EM100D11OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EWH1EM100D11OT
JLCPCB Part #
C724468
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
10uF 11mm 25V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS