EWH0JM102F12OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EWH0JM102F12OT
JLCPCB Part #
C2832287
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
1000uF 12mm 2000hrs@105℃ 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS