EGS2CM330G12OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGS2CM330G12OT
JLCPCB Part #
C721106
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12mm 160V 33uF ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS