ERZ1VM331G13OT
MFR.Part #
ERZ1VM331G13OT
JLCPCB Part #
C2937609
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 13mm 330uF 35V ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS