EMA1CM101E83D00R
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EMA1CM101E83D00R
JLCPCB Part #
C6240175
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 122.5mA@120Hz 16V 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS