EGW2GM180G20C33T
MFR.Part #
EGW2GM180G20C33T
JLCPCB Part #
C720999
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 18uF 20mm 400V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS