ERS1HM222M25OT
MFR.Part #
ERS1HM222M25OT
JLCPCB Part #
C2762625
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 18mm 2200uF 25mm 50V ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS