SPZ1EM101E08O00RAXXX
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SPZ1EM101E08O00RAXXX
JLCPCB Part #
C119026
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.2A@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 30mΩ@100kHz 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS