ERR1AM102G13C35T
MFR.Part #
ERR1AM102G13C35T
JLCPCB Part #
C724687
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
1000uF 10V 10mm 13mm ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS