ERE1HM471G20OT
MFR.Part #
ERE1HM471G20OT
JLCPCB Part #
C171623
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 20mm 3000hrs@105℃ 470uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS