ERJ1KM101G16OTG
MFR.Part #
ERJ1KM101G16OTG
JLCPCB Part #
C2990953
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100uF 10mm 16mm 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS