ELX2WM121P30KT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ELX2WM121P30KT
JLCPCB Part #
C2982172
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 120uF 25mm 30mm 450V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS