ERJ1EM122G25OT
MFR.Part #
ERJ1EM122G25OT
JLCPCB Part #
C724510
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.9A@100kHz 24mΩ@100kHz 25V 25mm 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS