EGS2GM3R3F09OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGS2GM3R3F09OT
JLCPCB Part #
C112469
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
3.3uF 3.5mm 400V 6000hrs@105℃ 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS