ERS1KM101G20OT
MFR.Part #
ERS1KM101G20OT
JLCPCB Part #
C401579
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
100V 100uF 10mm 20mm 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS