ERG1VM101E12OTF5
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERG1VM101E12OTF5
JLCPCB Part #
C724593
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
100uF 12mm 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS