EGD2GM3R3E12OT
MFR.Part #
EGD2GM3R3E12OT
JLCPCB Part #
C106321
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 2.5mm 3.3uF 400V 6.3mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS