ERS1VM221F16C45T
MFR.Part #
ERS1VM221F16C45T
JLCPCB Part #
C721278
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 220uF 35V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS