EGS2WM680M30OT
MFR.Part #
EGS2WM680M30OT
JLCPCB Part #
C106373
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
18mm 30mm 450V 6000hrs@105℃ 68uF 7.5mm 810mA@100kHz ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS