AGM85P10A
MFR.Part #
AGM85P10A
JLCPCB Part #
C18221383
Package
PDFN5x6-8L
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.5V 121V 19A 3.7nF 32pF 72nC@10V 79W 86mΩ@10V 90pF P-Channel PDFN5x6-8L MOSFETs ROHS