AGM30P35D
MFR.Part #
AGM30P35D
JLCPCB Part #
C19633869
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.4V 105pF 12.5nC@10V 20A 25.5W 30V 36.5mΩ@10V、50mΩ@4.5V 650pF 65pF P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS