AGM30P20D
MFR.Part #
AGM30P20D
JLCPCB Part #
C22364313
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 121pF 135pF 15.5mΩ@10V 18A 2.2V 20nC@10V 28W 30V 924pF TO-252 MOSFETs ROHS