AGM16N65F
MFR.Part #
AGM16N65F
JLCPCB Part #
C7466532
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 16A 2.063nF@25V 29pF@25V 3V 53W 650V 74nC@10V TO-220F MOSFETs ROHS