AGM20P22AS
MFR.Part #
AGM20P22AS
JLCPCB Part #
C22399934
Package
DFN-6(2x2)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.01nF 160pF 165pF 1V@250uA 20V 28mΩ@2.5V 3W 45nC@10V 8A P-Channel DFN-6(2x2) MOSFETs ROHS