15SH-A-08-TR-SMT-T/R
MFR.Part #
15SH-A-08-TR-SMT-T/R
JLCPCB Part #
C17566618
Package
SMD
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1A 1x8P 50V 8 8P Brass Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS