ESMC-F-12-SGR-SMT-T/R
Extended
Manufacturer
ADAM TECH
MFR.Part #
ESMC-F-12-SGR-SMT-T/R
JLCPCB Part #
C3320889
Package
SMD,P=1.27mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+125℃ 1.27mm 1.27mm 1.2A 12P 2 3.68mm Phosphor bronze Square Hole Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.27mm,卧贴 Female Headers ROHS