15SH-A-09-TS-SMT-T/R
MFR.Part #
15SH-A-09-TS-SMT-T/R
JLCPCB Part #
C17183474
Package
SMD
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1A 1x9P 50V 9 9P Brass Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS