15SH-A-02-TS
Extended
Manufacturer
ADAM TECH
MFR.Part #
15SH-A-02-TS
JLCPCB Part #
C17335542
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1A 1x2P 2 2P 50V Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS