125SH-D-10-TR-SMT-T/R
MFR.Part #
125SH-D-10-TR-SMT-T/R
JLCPCB Part #
C17484863
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 10 100V 10P 1A 1x10P Brass Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS