125SH-D-07-TR-SMT-T/R
MFR.Part #
125SH-D-07-TR-SMT-T/R
JLCPCB Part #
C17545555
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 100V 1A 1x7P 7 7P Brass Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS