GVM1H107M0608CN
Extended
Manufacturer
ACMECON
MFR.Part #
GVM1H107M0608CN
JLCPCB Part #
C22383509
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
100uF 350mA@100kHz 50V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS