S-1312A13-A4T1U3
MFR.Part #
S-1312A13-A4T1U3
JLCPCB Part #
C3750393
Package
HSNT-4(0808)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.3V 150mA 20uA 5.5V 560mV@(100mA) 75dB@(1.0kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HSNT-4(0808) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS