S-1312A13-A4T2U3
MFR.Part #
S-1312A13-A4T2U3
JLCPCB Part #
C3749138
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.3V 150mA 1uA 5.5V 560mV@(100mA) 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS