S-L2980A46MC-TF-U
MFR.Part #
S-L2980A46MC-TF-U
JLCPCB Part #
C5880727
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 140uA 150mA 4.6V 65dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS