S-11L10D14-I6T2U
MFR.Part #
S-11L10D14-I6T2U
JLCPCB Part #
C5740300
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.4V 150mA 16uA 3.65V 360mV@(100mA) 55dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SNT-6A(H) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS