S-11L10D13-I6T2U
MFR.Part #
S-11L10D13-I6T2U
JLCPCB Part #
C5880307
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.3V 150mA 3.65V 55dB@(1kHz) 9uA Fixed Over Current Protection、Enable Positive SNT-6A(H) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS