S-1142D32I-E6T1U
MFR.Part #
S-1142D32I-E6T1U
JLCPCB Part #
C3747231
Package
HSOP-6
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 200mA 3.2V 350mV@(100mA) 40dB@(100Hz) 50V 9uA Fixed Over Current Protection、Thermal Shutdown Positive HSOP-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS