S-1142D35I-E6T1U
MFR.Part #
S-1142D35I-E6T1U
JLCPCB Part #
C5903205
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 200mA 3.5V 45dB@(100Hz) 50V 9uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HSOP-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS