SF4532510YCB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
SF4532510YCB
JLCPCB Part #
C49247908
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ@10MHz、3.5kΩ@10MHz 10MΩ 1Ω 2 230mA 250V 50V 51uH@100kHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS