GSSM1250100M2AU
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
GSSM1250100M2AU
JLCPCB Part #
C2928322
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
10uH 16A 21.4mΩ 9A ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS