EHE06036R8MFB
MFR.Part #
EHE06036R8MFB
JLCPCB Part #
C49248036
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
5A 6.8uH 63.6mΩ 6A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS