PWC1206ST102S
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
PWC1206ST102S
JLCPCB Part #
C22365556
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 125V 1kΩ@100MHz 1Ω 230mA 50V 1206 Common Mode Filters ROHS